Na poslední turnaj KP jednotlivců jsme odjeli s 8 hráči. Což je příjemné zjištění po „hubených letech“.

Jeli s námi poprvé i naši nejmenší Matěj Žák a Petr Procházka, sestavu doplnila  „blesková Anči“ Drahošová a Jirka Mrkvička. Jošt Zimmermann a Tomáš Straka, kteří jsou naše v současné době nejžhavější tělíska ve startovním poli. V nejstarší kategorii Vojtěch Hajšínek a Pavel Ondráček. Chyběli bratři Truncové, kteří nasávali atmosféru Londýna.

            Jako trenér jsem byl zvědavý hlavně na naše premianty. Opět jsem vyhlásil motivační heslo, „medaile je poukaz do cukrárny“ a opět jsem ušetřil.

Medaile se nám zatím vyhýbají. Na tréninku děti hrají docela s rozmyslem, ale atmosféra turnaje je proměnila k nepoznání. Hrály zbytečně rychle, a tak šance které jim soupeři nabídly zůstaly nevyužity.

Výkonnostně jen blesková Anči si polepšila o bod, pokud to takhle půjde dál, tak tu za chvíli máme vítězku. Kluci v H10 se seznamují s atmosférou body přijdou později. Naše želízka v kategorii H14 se perou sami se sebou. Joštík se bojí prohry a tak nabízí remízy bez hry, Tomaš v rychlejším tempu ztrácí koncentraci a tím i cenné body. To není nic, co by se nedalo vylepšit. Naši nejstarší Vojta s Pavlem bojovali a výsledek pod 50% je sice „ztrátový“, ale pocit ze hry se zlepšuje.

Před námi je ještě vrchol sezóny MČR turnaj 6 členných žákovských družstev.

 

 

 

 

 

 

 

 

V Chrudimi 31.5. 2023

Kokeš Bohuslav